Postavme kraj z hlavy na nohy.

Autor: Stanislav Mičev | 14.5.2017 o 20:48 | Karma článku: 4,84 | Prečítané:  585x

Keď vstúpite do politiky, a kandidatúra na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja, vstupom do politiky bezpochyby je, snažíte sa realizovať svoje predstavy. 

Na politické trasovisko vstupujem s ideálmi. Chcem  robiť túto funkciu, bez klamstiev a v prospech ľudí nášho kraja. Aj toto je dôvod prečo odmietam finančnú podporu politických strán a právnickych osôb. Chcem sa celkom jasne a bez vytáčok oprieť o Vašu podporu. Podporu občanov nášho kraja a jeho rodákov. Chcem sa oprieť o všetkých, ktorým záleží na tom, aby sme tu žili spokojne a mohli sme realizovať naše plány. Nemám teda za sebou ani politické strany, ani bohatých mecenášov. Obraciam sa na všetkých, ktorým záleží na našom kraji, na všetkých, ktorí si myslia, že by som práve ja mohol realizovať naše spoločné vízie - pomôžte mi priatelia a podporovatelia. Viem, nie je to v našich zemepisných šírkach zvykom obracať sa takto na spoluobčanov, ale ja naozaj verím v zmenu. Verím v zmenu politickej kultúry. Verím v zmenu zdola. Urobíme nápravu v Banskobystrickom kraji a dáme príklad ostatným. Podporte ma, aby sme to spoločne dokázali. Otvoril som si transparentný účet. Je úplne jedno akou sumou prispejete na moju volebnú kampaň. Nie každý má možnosť venovať vysokú sumu. Aj jedno Euro je však vyjadrením morálnej podpory. Ani od solventných podporovateľov nečakám žiadne vysoké sumy, lebo tie zaväzujú a zaväzovať sa nikomu nechcem. SoM Stano Mičev a SoM za nový život pre kraj. Treba tu všetko zmeniť od základu. Poďte to urobiť so mnou. Je na to najvyšší čas.

Verím, že Vám ide o rovnaký cieľ. Budem rád, ak mi pomôžete. Ak sa rozhodnete pomôcť dobrej veci kontaktujte ma https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_hiZHZ4iZ__9K2az44P79VrqoD0dCCpJSs7g_yRnSOrG2Kg/viewform

 

Ďakujem!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?